Informacje bieżące PDF Drukuj Email

22.12.2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Kontrahentom, Partnerom, Beneficjentom oraz Sympatykom moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Do naszych życzeń przyłącza się zespół Shamrock ze swoją irlandzką kolędą.

 

18.12.2017

Składając Państwu serdeczne życzenia radości płynącej ze Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy zaprosić na koncert kolęd Zespołu Shamrock, który odbędzie się w II dzień świat tj. 26 grudnia 2017 o godzinie 19:00 w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia u Salezjanów.

Mamy nadzieje, że to wspólne zaproszenie kierowane przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach oraz Zespół SHAMROCK pozwoli Państwu w przeżyciu tego pięknego czasu świąt Bożego Narodzenia!

Niech przesłanie tych Świąt stanie się bodźcem i źródłem siły dla podejmowania nowych wyzwań!

13.09.2017

NewsInformujemy, iż w ramach Podlaskiego Funduszu Przedsiębiorczości są dostępne pożyczki z przeznaczeniem na cele inwestycyjne, inwestycyjno-obrotowe i obrotowe.

Fundusz udziela pożyczek w kwotach do 1.500.000 złotych, z których finansowane mogą być wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Pożyczki nasze udzielane są na preferencyjnych warunkach: mniej formalności, niska prowizja i stałe oprocentowanie od 2,83% (bez doliczania stawki WIBOR), brak opłat za rozpatrzenie wniosku.

Decyduje kolejność wpływu wniosków.

 

01.09.2017

Jesteśmy już na facebooku!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ma swój fanpage na facebooku.

Na naszych stronach na facebooku, znajdą Państwo aktualną ofertę wsparcia dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych swoim rozwojem. Na bieżąco będziemy starali się umieszczać aktualne informacje na temat podejmowanych przez nas działań.

Zachęcamy do współpracy i polubienia naszych stron.

Oto linki pod którymi mogą Państwo znaleźć nas na facebooku:

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

Ośrodek Rozwoju Instrumentów Finansowych

Ośrodek Transferu Wiedzy i Innowacji


 

02.01.2016

 

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2016 r. ulega zmianie wysokość oprocentowania pożyczek udzielanych przez Podlaski Fundusz Przedsiębiorczości. Ma to związek z kolejną zmianą wartości bazowej stopy referencyjnej dla Polski.

08.06.2015

Podlaski Fundusz Przedsiębiorczości informuje pożyczkobiorców oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie naszego województwa o seminariach informacyjnych organizowanych w ramach programu "Akademia Przedsiębiorczości".

Organizatorem bezpłatnych seminariów pt. "Dostępne źródła finansowania przedsiębiorstw" jest Ośrodek Transferu Wiedzy i Innowacji.

01.06.2015

 

Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2015 r. ulega obniżeniu oprocentowanie pożyczek udzielanych przez Podlaski Fundusz Przedsiębiorczości. Ma to związek z kolejnym obniżeniem wartości bazowej stopy referencyjnej dla Polski.


11.02.2015

Podlaski Fundusz Przedsiębiorczości zachęca do zapoznania się z informacją Ministerstwa Gospodarki na temat funduszy pożyczkowych udzielających wsparcia przedsiębiorcom.

10.02.2015

 

Trwają regionalne spotkania na temat działania Programu Polska Wschodnia 2014-2020 „Platformy startowe dla nowych pomysłów”, które wspierać będzie powstawanie i rozwój startupów w makroregionie. Spotkania z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, władz regionalnych i lokalnych, ośrodków innowacji oraz uczelni odbyły się już w Białymstoku i Olsztynie.


03.02.2015

 

Podlaski Fundusz Przedsiębiorczości informuje, że 30 stycznia 2015 r. minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak podpisała „Wytyczne w zakresie szczegółowego opisu osi priorytetowych krajowych i regionalnych programów operacyjnych na lata 2014-2020”. Celem dokumentu jest w szczególności zapewnienie jednolitych warunków przygotowania i przyjmowania SZOOP oraz określenie minimalnego zakresu oraz formy informacji zawartych w SZOOP, tak aby uszczegółowić postanowienia poszczególnych programów na lata 2014-2020.


02.01.2015

 

Od dnia 01 stycznia 2015 roku obniżona została wartość bazowej stopy referencyjnej dla Polski do 2,16%.ARCHIWUM INFORMACJI >>>

Seminarium odbędzie się w dniu 04 kwietnia 2011r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach przy Alei Niepodległości 3, piętro I.
Głównym celem seminarium jest zapoznanie przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządu z terenu miasta i powiatu monieckiego z dostępnymi na naszym rynku formami pomocy finansowej dla sektora MŚP oraz warunkami ubiegania się o nią.